Jesteśmy trójką przyjaciół, którzy ze sportem mają się za pan brat. Nie od dziś organizujemy wyjazdy i uczymy narciarstwa na światowym poziomie.

Zbyszek jest mistrzem organizacji wyjazdów letnich i survivalowych. Maja i Tomek spełniają się, ucząc narciarstwa — Maja we włoskiej szkole w Livigno, Tomek zbierał doświadczenia w różnych szkołach za granicą i w kraju. Obecnie spędza kolejny sezon u podnóża Matterhorn w szwajcarskim Zermatt.

Po raz pierwszy postanowiliśmy połączyć nasze siły i stworzyć wyjazd narciarski. Wierzymy, że rok 2023 będzie naszym szczęśliwym. Spełnimy marzenia i zaczniemy robić to, co kochamy.

Sportów nam nigdy za wiele — możecie też spotkać nas pod wodą w akwalungu i na wodzie z żaglem czy latawcem, w górach na enduro lub na szosie.

A oto my

Tomek

Człowiek orkiestra, który posiada najwyższy stopień instruktorski — POL-SKI Instruktor Zawodowy, a także POL-SKI Pomocnik Instruktora Telemarku. Aktywnie szkoli od 2011 roku. Jest wszechstronnym narciarzem. Spotkacie go na wyprawie skiturowej i snowparku. Tomek biega, pływa i jeździ na szosie — prawdziwy iron man z niego. Jest szyją tego przedsięwzięcia — umie dobrze łączyć kropki w całość.

Maja

POL-SKI Instruktorka Zawodowa, POL-SKI Pomocnik Instruktora Telemarku - już na studiach fizjoterapeutycznych każdy wolny dzień uciekała w góry i uczyła jazdy na nartach. Poważnie zaczęła szkolić w 2011 roku. Latem wskakuje w piankę i schodzi pod wodę z butlą lub pracuje jako terapeutka w SPA. Siedząc na plaży, już obmyśla plany zimowe, nie wyobraża sobie roku bez śniegu. Dwie deski i nauczanie narciarstwa to jest to, co po prostu kocha. Dlatego też jest kierownikiem wyszkolenia w naszej szkole.

Zbyszek

Totalny zajawkowicz z niego. Zapalony skitourowiec, POL-SKI Pomocnik Instruktora Narciarstwa Alpejskiego. Fan ciężkiego offroad'u. W mistrzowskim stylu wygrywa rajdy cross-country i enduro. Jak zabraknie mu silnika, z chęcią wsiądzie na rower i zrobi kilka szybkich enduro-skrętów. Jako instruktor strzelectwa dynamicznego (IPSC) ma dobre „oko” również do organizacji — myśli trzeźwo i dobrze kalkuluje każdy pomysł. Ze Zbyszkiem każdy plan zamieni się w sukces.